MENU
Jesteś tutaj: Kulinaria CUKIERNIA W POZNANIU – JAKĄ WYBRAĆ?

CUKIERNIA W POZNANIU – JAKĄ WYBRAĆ?

06:14, dnia 17 kwiecień 2021r.
Kategoria:Kulinaria
951
0

Smaczne torty w PoznaniuCzęść z was potrafi w swojej kuchni wyczarować piękne i zachwycające smakiem słodkości. Nie każdy jednak posiada takie umiejętności, albo zwyczajnie nie ma czasu lub ochoty, na pracochłonny proces pieczenia i ozdabiania.

W takim przypadku decydujecie się na wybór cukierni, która spełnia wszystkie wasze oczekiwania, względem smaku i wyglądu wypieków. Jak więc wybrać odpowiednią cukiernię jeżeli jesteście z Poznania?

Wszystko zależy od tego, czym się kierujecie przy doborze cukierni oraz jakie macie wobec niej wymagania. Często wybór odpowiednich ciast, deserów czy tortów okolicznościowych nie jest dla was łatwym zadaniem. Zastanawiacie się czy decydującą rolę powinien stanowić wygląd, naturalny skład czy też (zaskakujące) smak? A gdybyście tak skończyli z kompromisami? Znamy cukiernię, idealną zarówno na kupienie tradycyjnego ciasta na popołudniową kawę jak też tortu na wesele, który zachwyci gości smakiem i wyglądem. To cukiernia, którą Poznań pokocha – Pawlova. Nasza cukiernia spełnia wszystkie kryteria, o których wspomnimy poniżej.

OPINIA KLIENTÓW

Dobrą cukiernię cechuje m.in. nieposzlakowana opinia was - klientów. Idealnie byłoby, gdybyście wystawiali opinię po każdej udanej degustacji i polecali ją innym osobom.

Właśnie dlatego, każda cukiernia powinna posiadać własną stronę internetową, gdzie każdy z was mógłby nie tylko obejrzeć cały asortyment, przeczytać skład, złożyć zamówienie, ale i napisać kilka zdań na temat zakupionego produktu. My dajemy wszystkie te możliwości.

ŚWIEŻE, LOKALNE PRODUKTY

Wyznacznikiem dobrej jakości wyrobów cukierniczych są świeże produkty - składniki z których powstają wypieki. Dobra cukiernia powinna dbać o dobór lokalnych dostawców, którzy stale ją zaopatrują w sprawdzone owoce, mąki, miody, etc .

Czy czytając lub słysząc o produktach z miejscowych upraw i mając świadomość, że wyrabiane są z nich wypieki, które tak bardzo lubicie, nie dokonacie jeszcze chętniej zakupu? Jeśli tak – zapraszamy. Jesteśmy lokalnymi patriotami.

DUŻY WYBÓR SŁODKOŚCI

Bogata oferta cukierni to kolejny ważny aspekt. Mając do wyboru szeroką gamę słodkości, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Im szerszy asortyment posiada cukiernia, tym większe grono jej klientów. W zależności od sezonu, chętniej wybieracie tradycyjne ciasta lub świeże owocowe wypieki.

W naszym przypadku, szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się okolicznościowe torty na zamówienie. Poznań nie zna lepszych.

STRONA INTERNETOWA

Strona wirtualna cukierni pełni bardzo ważną rolę, ponieważ w ten sposób może ona dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Coraz częściej, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jaką ofertę ma dana cukiernia, wy - mieszkańcy Poznania, przeszukujecie internet. Kryteria macie różne. Uwzględniacie smak (choć ten najlepiej poznać osobiście) i wygląd wyrobów cukierniczych, zapoznajecie się z opiniami innych klientów oraz sprawdzacie składy.

Dodatkowym plusem jest możliwość zamówienia ciast czy deserów i tortów przez internet oraz dostarczenie ich pod „same drzwi” przez cukiernię. To także robimy.

PRACOWNIA CUKIERNICTWA

Godnym polecenia lokalem, spełniającym wszystkie wymienione powyższe podpunkty, jest Cukiernia Pawlova z Lubonia, która dowozi swoje smakowitości również na terenie Poznania i okolic.

Naszym chefem jest mistrz świata cukiernictwa - Paweł Mieszała. Rzemieślnik i pasjonat cukiernictwa z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży. Nasze słodkości wyrabia ze świeżych, ekologicznych produktów, od lokalnych dostawców. Tradycyjne receptury traktuje z szacunkiem, nadając im sznyt nowoczesności. Jako Cukiernia Pawlova, posiadamy starannie zaprojektowaną stronę, w której znajdziecie bogatą (i stale rozrastającą się) ofertę ciast, deserów, monoporcji czy tortów okolicznościowych.

Na zamówienie przygotowujemy słodkości dla firm (z logo) oraz bardzo popularne, ręcznie robione praliny. Ofertę wzbogacamy możliwością zamówienia „słodkiego stołu”, który jest przygotowywany indywidualnie na życzenie klientów, aby idealnie pasował do uroczystości czy stylu wydarzenia. Szczególnie polecamy go na wesela, gdzie zachwyci nowoczesnym sposobem podania oraz niebanalnym smakiem. Sama oferta tortów okolicznościowych zachwyca mnogością smaków i form.
Od tradycyjnych tortów z białym wykończeniem i kwiatami, po dodatki z jadalnego złota i srebra.

Ponadto, jako cukiernia oferujemy dowóz zamówionych produktów tzw. pocztą tortową, co jest unikalna opcją, gwarantującą świeżość wyrobów.

Wybierając Cukiernię Pawlova raz, już nie będziecie chcieli jadać słodkości z innych miejsc. Wiemy, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy i chcemy was rozkochać w naszych produktach. Jesteśmy pewni, że nam się to uda. Zapraszamy!

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*