MENU
Jesteś tutaj: Firmy pogrzebowe Moda na nagrobki się zmienia, ale na jakość nigdy

Moda na nagrobki się zmienia, ale na jakość nigdy

12:48, dnia 11 maj 2021r.
Kategoria:Firmy pogrzebowe
640
0

nowoczesne nagrobki WarszawaWśród zamawianych obecnie nagrobków, ciężko o wspólny mianownik. W temacie tym występuje wielka różnorodność form i stylów. Jedno jest pewne – z całą stanowczością możemy potwierdzić, że bezpowrotnie skończyła się popularność nagrobków przesadnie ozdobnych.

Współcześnie Państwo coraz częściej wybierają prostsze formy, ale niejednokrotnie pod prostotą, kryje się znaczna oryginalność. Zamawiane są zarówno wzory całkowicie tradycyjne (odwołujące się do klasycznych projektów nagrobków), jak i zupełnie nowoczesne i na wskroś awangardowe. Jednak coraz popularniejszy jest powrót do tych wzorów tradycyjnych. Są to zazwyczaj proste płyty nagrobne, z płaskorzeźbą albo klasyczną figurą. Można powiedzieć, że obserwujemy w ostatnim czasie popularność nagrobków niezbyt skomplikowanych, ale eleganckich. Kolejnym trendem są nagrobki nowoczesnych projektów. Bardzo często wykorzystuje się tu proste kształty geometryczne, dające wiele możliwości. Popularne są również płyty o brzegach stylizowanych na nieobrobiony kamień czy posiadających celowe pęknięcia. Coraz większą popularność zyskują nagrobki postarzane, które wyglądają na o wiele starsze, niż w rzeczywistości.

Moda na nagrobki się zmienia, ale na jakość nigdy. Miecznikowscy to gwarancja profesjonalizmu

Nasza firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy, powstała w 1987 roku. W branży kamieniarskiej działamy nieprzerwanie od tego czasu do chwili obecnej (i działać planujemy dalej). Nasza specjalizacja nagrobki granitowe.

Doświadczenie, które ciężką pracą zdobyliśmy przez ponad 30 lat sprawia, że realizujemy coraz to nowsze zamówienia. Jedno tylko pozostaje po staremu. Państwa satysfakcja.

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy najbardziej profesjonalnych narzędzi. Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, który pozwala nam na wykonanie różnorodnych nagrobków, o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Dzięki sprzętowi uzyskujemy piękny poler i kolor granitu, który utrzymuje się przez wiele lat. Do montażu i konserwacji nagrobków, używamy tradycyjnych kotew stalowych oraz środków chemicznych renomowanych firm działających w branży kamieniarskiej.

Najpopularniejszymi materiałami na nagrobki w Warszawie są marmur i granit. Zdarzają się jednak zamówienia na nagrobki z piaskowca, ale są one rzadziej spotykane.

W naszej firmie oferujemy wyjątkowo szeroki asortyment nagrobków. W Warszawie nie znajdziecie Państwo lepszej oferty. Wykonujemy je z doskonałej jakości kamienia naturalnego – szczególnie granitu.

Granit dzięki swoim właściwościom, daje Państwu gwarancję wytrzymałości, szczególnie w czasie trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych. Nasze nagrobki są odporne na mocne nasłonecznienie, obfite deszcze i silne mrozy.

Miecznikowscy – rzemieślnicy, fachowcy, projektanci... ludzie.

W ofercie skierowanej do Państwa wyjaśniamy jakie elementy i wykonywane czynności, wpływają na cenę nagrobka cmentarnego w Warszawie. Istotne znaczenie mają:

  • rozmiar,
  • rodzaj kamienia,
  • jego kolor (im ciemniejszy – tym twardszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne, ale trudniejszy w obróbce),
  • wykończenie krawędzi płyt,
  • styl wykonania napisu,
  • dekoracje oraz elementy dodatkowe (takie jak wazony na kwiaty, figury, płaskorzeźby, krzyże),
  • zdjęcia nagrobne.

Każdy z Państwa decydując się by zakupić nagrobek w Warszawie u nas, jest doskonale poinformowany i zorientowany za co płaci. Przed złożeniem zamówienia, wiecie Państwo z czego możecie zrezygnować, aby ewentualnie zmniejszyć cenę nagrobka w Warszawie.

Ponieważ wielu z Państwa miewa problemy z wyobraźnią przestrzenną, omawiając elementy projektu przedstawiamy je na rysunku, a następnie oglądamy realizacje w realnych wymiarach (z tych dostępnych na wystawce). Dzięki temu możecie łatwiej ocenić wzajemne wielkości i proporcje.

Wykonujemy również projekty tablic wraz z napisami i innymi planowanymi dodatkami.

Państwo – nasi klienci, zazwyczaj bardzo cenią sobie nasze rady i wytłumaczenia. Dzięki nim udaje się zrealizować projekt zgodnie z oczekiwaniami.

Specjalizujemy się w realizacjach eleganckich i oryginalnych nagrobków, specjalnie zaprojektowanych na życzenie. Współpracując z Państwem, jesteśmy w stanie stworzyć szczegółowy projekt, zawierający nawet najdrobniejsze detale nagrobka, dostosowane pod wasze preferencje.

Gwarantujemy przewidywalną w perfekcji usługę i profesjonalną obsługę. Działamy na terenie województwa warszawskiego.

Jeżeli po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteście Państwo zainteresowani naszymi nagrobkami, zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*