MENU
Jesteś tutaj: Kulinaria Swojskie kiełbasy - jakie spróbować?

Swojskie kiełbasy - jakie spróbować?

07:52, dnia 01 maj 2021r.
Kategoria:Kulinaria
615
0

Swojskie kiełbasySzerokie horyzonty kulinarne pozwalają nam dziś próbować smakołyków z najdalszych zakątków świata, w zasadzie każde danie można dziś przyrządzić w domu ze składników kupionych w markecie. Tylko czy nie warto się pochylić nad naszym tradycyjnym mięsnym jadłem i powrócić do prawdziwie swojskich kiełbas, przygotowywanych według staropolskich przepisów?

Pozwólcie sobie Państwo na niezwykle aromatyczną dziczyznę, bądź tradycyjną kiełbasę swojską, a nasze tradycyjnie wyrabiane produkty będą gościć w Państwa domach już na dobre! Wybierzcie najwyższą klasę kiełbas domowych i odkryjcie na nowo świat znakomitych mięs i wędlin.'

W dzisiejszych czasach smak domowego, tradycyjnego jedzenia jest niezwykle cenny, a mięso to kluczowy składnik prawdziwie domowych kiełbas czy szeroko pojętych wędlin i przetworów. Wiejskie kiełbasy to nasza polska duma, nawet w najdalszych zakątkach ziemi znajdą się osoby ceniące jakość naszych krajowych wędlin.

Jakich kiełbas należy spróbować?

Z pewnością tych które są wyrabiane z pasją z najlepszej jakości mięs, według tradycyjnych receptur, wędzonych na najlepszym drewnie.

Możemy Państwu zaoferować nasze specjały z mięsa dzikiego, jak na przykład aromatyczną kiełbasę z jelenia bądź kiełbasę z dzika. Oba te wyroby doprawiamy jałowcem i czosnkiem w celu podkreślenia szlachetnego charakteru mięsa oraz wzbogaceniu go o aromaty leśne. W przypadku obu tych kiełbas zawartość mięsa to aż 90%, gdzie resztę stanowi nasza mieszanka przypraw i pasja do wędliniarstwa! Znajdą u nas również Państwo kiełbasy tradycyjne, białe, swojskie, oraz kaszanki, do produkcji których również wkładamy całe nasze serca, by sprostać każdemu podniebieniu.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych zestawów grillowych. Każdy z naszych wyrobów idealnie nadaje się nie tylko od święta, ale również na grilla, na śniadanie, do domowych dań, a także jako przekąska na ciepło i zimno.

Zaplecze

Nasz sklep internetowy oferuje asortyment w stu procentach naturalny, pozbawiony jakichkolwiek sztucznych polepszaczy i konserwantów. Nasze mięsa pozyskujemy z przebadanej zwierzyny łownej i świń, które dorastają pod naszym okiem, będąc karmione wyłącznie naturalnymi i ekologicznymi paszami. Nie stosujemy sztucznych wypełniaczy, by zmniejszyć ilość mięsa na 100g.

Od pokoleń w naszej rodzinie przekazywana jest sekretna mieszanka przypraw, która podkreśla charakter i wyborny smak naszych kiełbas. Wszystkie nasze produkty wędzimy we własnej wędzarni szlachetnym dymem olchowym o ściśle określonej temperaturze. Nie chodzimy na skróty i nie uznajemy kompromisów. Każdy dostępny produkt jest nasz od A do Z.

Zagroda Szlędaki jest firmą z tradycją, która oferuje najlepsze rozwiązania i najdoskonalszy smak! To wszystko składa się na wędliny i produkty jakości premium, które oferujemy Państwu z dumą. Każdy z naszych produktów mogą Państwo zamówić z dostawą do domu w każdym zakątku Polski, a dopilnujemy żeby dotarły one bezpiecznie, ze specjalną wkładką która zadba o temperaturę na czas transportu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*