MENU
Jesteś tutaj: Prezenty Pomysły na prezent dla pracownika, który odchodzi z pracy

Pomysły na prezent dla pracownika, który odchodzi z pracy

11:32, dnia 18 październik 2022r.
Kategoria:Prezenty
133
0

Miłym gestem jest wręczanie w pracy prezentów, które są mile wspominane. Dawanie prezentów jest powszechną praktyką w niektórych firmach, czy to z okazji awansu, urodzin, świąt czy innych uroczystości. Prezent na dzień kobiet, dzień uznania dla pracowników lub inny rodzaj prezentu motywującego do pracy to świetny sposób na motywację.

Jest wiele radosnych wydarzeń, które można wspólnie świętować. Ale, są też smutne okazje, jak choćby pożegnanie pracownika. Warto zastanowić się nad prezentem na tę okazję. W naszej pracowni mamy kilka propozycji prezentów, które można wręczyć pracownikom, gdy odchodzą z pracy.

Co kupić dla pracownika, który odchodzi z pracy?

Personalizacja jest kluczowa przy wręczaniu prezentu odchodzącemu pracownikowi. Zastanów się, co lubi osoba obdarowana. Być może ma jakąś pasję, ulubiony film lub artystę muzycznego. Nie możesz nic wymyślić? W takim razie postaw na klasykę. Musisz pamiętać, że prezenty pożegnalne dla pracowników powinny być wyjątkowe, aby nie zapomnieli o nim przez wiele lat.

Drobny upominek dla pracowników

Prezent uznania dla pracownika nie musi być drogi ani ekstrawagancki. Liczy się przede wszystkim gest! Jeśli szukasz pomysłów na prezent dla pracownika, który dysponuje niewielkim budżetem, wybierz skromny, drobny upominek. Możesz wybrać książkę, słodycze, zestaw kubków lub zestaw stolików kawowych. Takie prezenty są uniwersalne i praktyczne, więc ucieszą każdego. Dużą popularnością cieszą się również produkty ekologiczne. Jest to kierunek, który możesz rozważyć, np. zestaw świec sojowych.

Alkohol jako prezent dla pracownika

Klasycznym, bezpiecznym i ponadczasowym pomysłem na prezent jest podarowanie alkoholu jako prezentu dla pracownika. Na rynku można znaleźć bardzo ciekawe zestawy, takie jak likier Bellini i kieliszki, czy whisky i szklanki (wszystko w personalizowanych opakowaniach). Szampan Moet, z kwiatami lub bez, to świetny prezent dla pracowników.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*